Pasi i ofruan postin e lartë Luizit, produksioni i “BBV” largon nga shtëpia produktin shqiptar “Golden Eagle” dhe fut atë serb

Ashtu siҫ e kemi vënë re, banori më i pëlqyer në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli, pijën e preferuar të tij, kishte “Golden Eagle”. Por, mëngjesin e sotëm, të gjithë banorët, janë zgjuar të ҫuditur kur kanë parë që Golden Eagle dhe pija Natyral, produkte origjinale kosovare, janë larguar si sponsor nga “Big […]

Continue Reading

Golden Eagle godet produksionin e Big Brother por ka një super ofertë për Luizin

Kompania Golden Eagle (Frutex), shpreh keqardhjen e saj lidhur me vendimin e befasishëm të produksionit të Big Brother VIP Albania për ndërprerjen e njëanshme të marrëveshjes së sponsorizimit dhe promovimit të produkteve të Golden Eagle dhe Natural. Pavarësisht faktit se marrëveshja origjinale ka paraparë sponsorizimin për ciklin e plotë të këtij edicioni të BBVA, para […]

Continue Reading

Veliaj: Tirana s’ka kohë për të humbur, është në rrugë të mbarë për të qenë kryeqendra e gjithë Ballkanit

Veliaj tha se viti 2022 ishte një vit historik me mbi 1000 aktivitete, kur Tirana ishte Kryeqyteti Europian i Rinisë, është në rrugë të mbarë për të qenë jo vetëm kryeqendra e shqiptarisë. “Organizuam evente të mëdha, siç ishte Sunny Hill Festival, koncertet e Dua Lipës, Rita Orës, Ermal Metës, aktivitete me sukses në javët […]

Continue Reading