Ashtu siç u ka premtuar, Luizi dërgon në nominim këta tre banor

Lajme

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

E një prime tejet interesant pritet të jetë edhe ky i sontmi i cili që kur nisi premtoi surpriza të shumta. Ishte Arbana e cila paralajmëroi se sonte do të futeshin edhe 6 banorë të rinjë në shtëp, ndersa Antoneta, Sabiani, Jora, Qetsori.

Luizi kishte përpara “Kutinë e Pandorës”. Zarfi i bardhë thonte që atë e prisnin në oborr miqtë e tij më të mirë. Ndërsa zarfi i zi thonte që ai mund të dërgojë tre banorë në nominim .

Luizi sic kishte premtuar me heret dërgoi në nominim Oltën, Kristin dhe Armaldon.