Banorja e re e BBVA në foto Instagrami duket yll, ndërsa live “tmerron”

Lajme

Big Brother VIP Albania sa vie e po bëhet edhe më i shkikuar këtë edicion, kjo për shkak të dinamikave që po zhvillohen brenda shtëpisë më të famshmë në Shqipëri.

Si cdo Prime tjetër edhe ky i sontmi ka nisur me debate të shumta mes banorëve. Kujtojmë se Primen e kaluar vëmendjen më të madhe e morri nominimi që Kiara Tito bëri, ajo qoi në nominim tre banoret më të komantuara të momentit Oltën, Tean dhe Dean ndersa sonte u eleminua Tea Trifoni, shkruan InfoKosova.

Sonte shtëpise ju shtua edhe nje banore e re e cila quhet Ermiona Lekbello
dhe njejta është ish miss dhe këngëtare.

Por vemendje merr llogaria e saj ne Instagram e cila permban imazhe ne te cilat ajo duket krejtësisht ndryshe nga pamja e saj ne paraqotjen e sontme në Prime të Big Brother./InfoKosova/