BBV po i vjen “fùndi”! Veprimi i Oltes po i tròndit te gjíthe shkòn e ben cmèndurine

Lajme

Luiz Ejlli dùket se nuk i ka prítur aspak mirë ngácmimet e Armaldo Kllògjerit në lídhje me ish-partnerin e Kiara Titos, Butrint Imèrí.

Teksa në sfond po dëgjohej një këngë e këtij të fùndít, Maestro pyeti moderatorèn se kush e këndonte.Kur Kiara tha Don Xhoni dhe Butrinti, Armaldo e pyeti nëse e pëlqente këtë këngëtarin dhe ajo i tha ‘boll tani ti’.

Më pas Luizí i tha Maestros që të bènte gati valixhèt dhe t’i hiqej nga sytë, pasi sipas tij ai është ‘kokrra e le.genit’. Gjithashtu e párálájmëroi se nëse nuk do íkte sonte, më kèq do të bèhej për të.

Teksa Luizí po shkònte të ùlej te krevati i tij, pasi kishte vrárë edhe krahun, aty shkòjnë edhe Kiara me Olta Gixharin. Kjo e fùndít e pyet se çfarë ka dhe më pas shkòn edhe e puth.

Pjesë nga biseda: Olta: Çfarë ka Luizí? Luizí: U v*ava kur kapa… Olta: Më raft píka, më raft píka mua për ty. Kush ma ka v*arë mua çunin

Kujtojmë se sonte është prime i radhës dhe në nominim për të dalë nga shtëpia pasi Luizí hapi kutinë e Pandorës janë tre banorë shumë të fòrtë si Kristi, Armaldo dhe Olta.