Bledi Mane “tradhton” Nitën, pasi u martuan në “Big Brother” puthet me Ina Kollçakun (VIDEO)

Lajme

Pasi u largua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, Bledi Mane, është rikthyer menjëherë në emision, ku nisur nga dasma kosovare që u zhvillua në shtëpinë e “BBVP”, ku ai mori rolin e dhëndrit dhe u puth me nusen, Nita Latifi, anëtarët e tjerë të emisionin në kuadër të shakasë insistuan që mane të puthej me Kollçakun.

Milaim Zeka: “Mësoi ajo goca nga Kosova me puth këtë njeriun”.

Manushi: Po si e puthe atë gocën nga Kosova, artistike ishte.

Ina Kollaçaku: “Ne do të bëjmë puthjen artistike kur ti të organizosh dasmën përmetare dhe do martohem unë me Bledi Manen”.

Manushi: Një artistike.

Ina Kollcaku: “Jo , jo”.