Bora dhe Donaldi prinder për herë të parë?, kjo foto i thot të gjitha

Lajme

Bora Zemani është një nga personazhet më të dashur për publikun. Moderatorja ka qenë kryefjala e mediave për një kohë të gjatë pas ndarjes dhe ribashkimit me Donald Veshajn.

Prezantuesja e cila është goxha aktive në rrjetet sociale ka publikuar së fundmi një foto e cila i ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo mund të jetë në një pritje të ëmbël.

Në foton e publikuar në ‘Instagram’ Bora shihet teksa vendos dorën në formë zemre tek barku ku shkruan:

“Na kapi nostalgjia sot… dhe kemi shumë foto të papostuar”-shkroi ajo. Mos ndoshta me kete foto konfirmoi se po behet nene per here te dyte, pasi Bora ka nje djale 7 vjecar me Dj Vin Veli.