Burri i Oltës ‘fans’ i Luizit?” ‘Çmendet’ rrjeti pas deklaratës befasuese të aktores brenda shtëpisë së “BBVA”

Lajme

Në një lojë nga ‘Vëllai i Madh’, Olta dhe Luizi ishin të detyruar të qëndorin së bashku në një bluzë derisa të mbaronte loja e vendosur nga vëllai madh.

Ndërsa Kiara do i duhet të ndajë bluzen me Dean.

Lidhja e Luizit me moderatoren ka bërë që edhe Olta me Dean të rrinë bashkë me ata.

Në një bisedë të katërt Olta dëgjohet t’i thoj Luizit se mendon që burri i saj, Dori do jetë një shok shumë i mirë me këngëtarin dhe madje do i kenë pëlqyer shumë shakatë/ batutat e Luizit.

Videoja bëhet virale dhe të gjithë haludojnë mos vallë burri i Oltës është një fans i Luizit e jo i bashkëshortes së tij?