Dafina Zeqiri Mbeshtet Luizin Por Ka Dhe Diçka Me Olten Qe Nuk Mundet Mos Ta Thotë….

Lajme

Luizi po merr mbështetje të madhe nga shumë persona e një prej tyre është edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri.

Ajo duket se mezi pret show-n për të ndjekur dinamikat më të fundit mes banorëve.

Suportin për Luizin ajo e tregon edhe në rrjetet sociale, ku përveç se në story tani edhe komenton në foton e postuar në Instagramin e tij.

‘Më i miri. Pikë’- shkruan ajo poshtë fotos së Luizit. E sigurisht, komentet negative nuk kanë munguar

Duke i bërë ‘tag’ këtij personi, Dafina i kthen: ok ‘Olta’.Edhe më herët ajo e ka postuar Luizin duke treguar suportin për të.“Nëse dëshiron të jesh fitues, bëhu i patrembur si një luan”