Dalin pamjet/ Luizi ka humbur ndjenjat dhe nuk çohej, produksioni habit me veprimet

Lajme

Në nisje të ‘Big Brother’ Luizi tregoi se ishte i sëmurë dhe më pas e mohoi këtë gjë. Që nga ajo kohë, polemika kanë vazhduar ta shoqërojnë këtë gjë.

E së fundmi pamje po qarkullojnë, ku shikohet Luizi i shtrirë dhe Kiara i thotë ngrihu. Ai nuk reagon. Si thuhet produksioni i ka larguar më pas kamerat nga ai. Kurse miqtë e tij të ngushtë janë shprehur se nëna e tij është në merak për shëndetin e tij.

Ende nuk dihet se është e vërteta, apo nëse Luizi ka bërë thjesht një shaka me Kiarën, nga ato te cilat ai ben shpesh. Kujtojmë se u fol dhe u përfol gjatë për “smëundjen” e Luizit, madje u bënë dhe analiza direkt në spital gjatë prime dhe ai doli shëndoshë e mirë.

Por pavarësisht kësaj zërat për “sëmundjen” e tij kanë qenë në qendër të vëmendjes herë pas here gjatë kësaj kohe.Megjithate mebetet te shihet ne vazhdim.