Dalin pamjet: Luizi si kuzhinier para shumë viteve duke përgatitur ushqim për këngëtaren e njohur

Lajme

Luizi si kuzhinier para shumë viteve duke përgatitur ushqim për këngëtaren e njohur.

Luiz Ejllit ditë më parë i kishin kërkuar banorët që të flas seriozisht diçka për veten.

Luizi ka treguar se se ka marrë pjesë me disa persona në një show që sot janë këngëtar të famshëm siç është këngëtarja Samanta Karavella qe tregoi një histori me të.

Ai tha se Samanta ishte e vogël andaj nuk mundi të fitoj duke e treguar një rast se si ishte frikësuar dhe Luizi e ndihmoi, derisa thotë se tani është këngëtare mjaft e njohur por jo vetëm kaq.

Një video po shpërndahet në rrjetet sociale shihet Luizi i veshur si kuzhinier derisa po përgatit pica pikërisht për këngëtaren Samanta, derisa shihen edhe fytyra të njohura publike siç është Rona Nishliu.