Dedikimi i Veçant i Ermiona Lekbellos për Luizin dhe përfshirja e Kiarës në grupin e “Hienave”

Lajme

Aventurës së Ermionës i erdhi fundi në BigBrother Vip në mënyrën më të “shëmtuar” nga produksioni duke e dënuar për dh.unën psikologjike që ushtroi gjatë mesnatës së ditës së sotme.

Reagimi i Ermiones flet me superlativa për mikun e vetem që kishte në atë shtëpi Luizin dhe nje dedikim për pjesën më të madhe të banorve si grup hienash.

Falenderoj te githe ju me zemer qe me mbeshtetet gate qendrimit tim ne shtepine e BBV2. Nje falenderim i vecante I shkon Luizit, qe me ndejti afer dhe me perkrahu ne kete rrugetim.

Luizi u mundua gate gjithe nates te me ndalonte per te mos dal jasht nga shtepia, por ishte i pamundur qendrimi ne ate shtepi te rrethuar me hiena, duke perjashtuar Kristin dhe Kejsin qe dhe ata l dua fort.

Me vjen keq qe nuk jua plotesova deshiren per te qendruar deri ne fund, por duke qen e vertet nuk mund te duroja hipokrizite, fallcitetin, kinemat dhe teatrin e kukllave 2 lekshe.

Sot ma keni mbushur shpirtin me shume dashuri. Ju dua shume! Aman se vdigem!