Del videoja e Qetsorit dhe planin qe ka: Do përplasem me ‘popullaritetin’ e Luizit sepse…

Lajme

Qetsori, ish-banor i ‘Big Brother’ dhe fitues i edicionit të dytë të këtij formati, është banori më i ri i shtëpisë.

Ai u prit shumë mirë nga banorët, madje ishte vetë Luizi ai i cili e mori nga dhoma e surprizave, për ta prezantuar më pas me banorët e tjerë.

Para se të bëhej pjesë e ‘BBV’, Qetsori tha për kamerat se ka shpresa se do ndërtojë një grup tjetër brenda shtëpisë.

Ndërsa për Luizin, shtoi se mund të ketë përplasje popullaritetesh, duke nënkuptuar debate mes tyre.“