Dyshja që nuk prisnim! Çfarë i bëri bashkë Mozzik dhe Efin?

Lajme

Efi paska përgatitur shumë surpriza pas daljes nga “Big Brother VIP” dhe një prej tyre është edhe pjesëmarrja në videoklipin e Mozzik.

Krejt papritur ata janë shfaqur sot në mediat sociale krah njëri-tjetrit.

Mozzik ka bërë me dije se Efi do jetë në klipin e këngës së tij të re me titull “Fatkeqësi” që do publikohet më 2 mars.

Dyshja që nuk e dinim se na duhej…

https://www.instagram.com/reel/CpA-G6rt91C/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9a6a3ac3-9d17-4b12-8085-1591175e311a