”E desha për vite”/ Luizi i tregon Kiarën pse u nda nga vajza e Jozefina Topallit

Lajme

Luiz Ejlli eshte pa dyshim banori me i perfolur ne gjithe historine e zhvillimit te big brother. Klikimet me hashtagun luiz ejlli kane kaluar ne shifra rekord mbi 300 milion here.

Luiz Ejlli eshte gjithmone lajmi i dites ne portalet kryesore te vendit si dhe ne cdo bisede normale mes shqiptareve. Karizmi i tij dhe humoret me banoret behen viral cdo dite.

Pervec anes se humorit Luizi shpeshher ndan dhe histori personale te jetes se tij. Gjate nje bisede me Kiaren ka treguar dhe rreth dashurise se pare.

Kiara duke u interesuar per jeten e Luizit e ka pyetur sa her eshte dashuruar ne jete

Luiz: Vetem nje her ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do ti tregoj kur te dalim jashte. Vetem nje her kam ndier por u ftoh marrdhenia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashte por gezoj respekt