E fortë! Ish-e dashura publikon bisedën e fundit dhe nxjerr blof Kristin (Mesazhet)

Lajme

Krist Aliaj ka nisur një romancë brenda shtëpisë së BBV me Keisi Medinin, vajzën e këngëtarit të njohur Sabiani.

I pyetur gjatë spektaklit të së shtunës për lidhjen e tij të dashurisë jashtë shtëpisë, ai e mohoi duke deklaruar se “kishte përfunduar përpara se të bëhej pjesë e BBV”.

Por e dashura e tij, Zaza e ka nxjerrë zbuluar duke publikuar mesazhet që i kanë dërguar njëri-tjetrit ditën që ai është bërë pjesë e shtëpisë.

Kristi: Do të kem me vete, mos u shqetëso! Të dua zemërush

Zaza: Nuk e di çfarë të them më! Të dua

Kristi: Ruaji për më vonë

Zaza: Do të dëshiroja të përqafoja

Kristi: Të dua