E Pabesueshme/ Nuk kishte ndodhur kurrë më parë, Ja Çfarë bën Luizi pas ndarjes me Kiarën (FOTO)

Lajme

Luizi dhe Kiara kanë vendosur që të ndahen përfundimisht me këtë të fundit që ka qenë shumë e tensionuar ditën e sotme pasi Lui bëri që të prishte lojën, ku vajzat nëse do të fitonin do të merrnin avantazh.

Ajo ka qenë gjatë gjithë ditës e tensionuar dhe ka qarë madje pasi Luizi e kishte mbështet tek lavamani dhe nuk e linte dilte.Ai I tha pak më parë Kiarës: E provove që I coj njerëzit në limite, teksa kjo e fundit I thotë ik e mos hajde më.

Pas situtës së krijuar në tualet, Kiara doli e përlotur në oborr ku pati një diskutim të ashpër me Luizin. Ajo i tha Luizit që një herë të vetme që i vjen mundësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.

Luizi i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e preku, po thjesht po qëndronte te lavamani. Ajo tha se nisi të qante sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavarësisht kësaj, Luizi nuk e mori mundimin të largohej nga aty.

Pas këtij debate Luizi është parë shumë I heshtur dhe është shtrirë për të fjetur gjumë që në orën 9 të darkës, diccka që nuk kishte ndodhur kurrë më parë. Luizi është ndër personat që bie për të fjetur më vonë dhe zgjohet i pari.

Diksutimi mes dyshesh vijoi edhe në dhomën e garderobës. Kiara i tha Luizi se ka nevojë për hapësirën e saj dhe se veprimi që ai bëri në tualet është i pafalshëm. Sipas Kiarës, nëse ajo do ishte në vendin e tij, nuk do sillej njëlloj, por do i jepte hapësirën e duhur që ai të fitonte.

Luizi tha se Kiara po i “bie në qafë” kot atij. Ai madje shtoi se është normale që atë ta mbante në një cep të lavamanit.