Efi e dashura e Mozzik? Reperi publikon fotot e “nxehta”, vërshojnë komentet

Lajme

Efi dhe Mozzik janë bërë bashkë për diçka, por se çfarë i lidhë më saktësisht dyshen e famshme nuk e dijmë as ne.

Megjithatë, është Mozzik ai i cili ka shpërndarë një video të përbashkët ku edhe na lë të kuptojmë se shumë shpejt do të publikojë

projektin e tij më të ri muzikor.Megjithatë, Efi dhe Mozzik duket se kanë qëndruar shumë afër njëri- tjetrit brenda një makine.

Efi u bë shumë shoejt një nga personazhet më të dashur të këtij edicioni të Big Brother VIP, edhe pse rrugëtimii saj u mbyll herët.
Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së saj jo vetëm për lojën në shtëpinë e famshme, por edhe për jetën jashtë ekranit.

Së fundi, Efi ka lajmëruar se projekte të reja po vijnë. Ajo ka postuar një foto krah një fotografi t e njohur si Renuar Locaj dhe bën me dije se do të ketë surpriza për fansat e saj.“Gjëra të bukura po vijnë”, shkruan Efi krahas fotos, pa dhënë më shumë detaje