Ermiones i ndodh e papritura NGA FANSATE E LUIZIT pasi u përjashtua sot nga Big Brother Vip Albania

Lajme

Ermiona Lekbello eshte eliminuar sot nga loja e Big Brother Vip Albania,

kjo eshte bere e ditur permes nje zarfi te zi qe erdhi dhe e lezoi Luizi,

ajo eshte perjashtuar per shkak te fjaleve qe ka perdour mbreme ndaj banoreve.

E gjithe kjo nisi ne nje debat me Maestron dhe Olten qe zgjati deri ne oret e para te mengjesit

ku Ermiona eshte nervozuar se ata po flasin per te duke mos e lene te flej, pastaj u zgjua dhe ua permendi padrejtesite qe sipas saj i kane bere, shkruan InfoKosova.

Per largimin e saj eshte merzitur vetem Luizi qe kishte nje marredhenie te forte me te edhe

pse ajo kishte vetem dy jave qe ishte brenda shtepise, Ermiona e ka mbrojtur gjithmone Luizin pothuajse ne secilen situate.

Megjithate, edhe pse ajo u largua publiku po e do shume dhe qe prej kur doli sot asaj i jane shtuar mbi 20 mije ndjekes ne Instagram duke e perkrahur per lojen qe ka bere e duke dalur kunder produksionit./InfoKosova/Shiko foton: