Fytyra e Luizit shfaqet edhe në tortë, urimi epik që po marrin vajzat shqiptare (Foto)

Lajme

Luiz Ejlli është kthyer padyshim në fenomen. Ai ka arritur të fitojë zemrat e publikut dhe të bëhet kryefjalë e çdo tryeze, madje ka arritur të thyejë rekorde në shifra në rrjetet sociale. Duke qënë i tillë, njerëzit e bëjnë pjesë e përditshmërisë me batutat që ai ka.

Së fundmi, në rrjet po qarkullon një foto e Luizit, mirëpo këtë radhë fytyra e tij nuk është në një pankartë e kapur pas një droni, por në tortë. Po, po, në një tortë. ‘Edhe 100 P S, marsh një burrë si Luizi’.

Ky është tashmë urimi që po marrin vajzat shqiptare në ditëlindje. Duket se ai që ka Kiara në krah, është kthyer në një mashkull ideal për vajzat ku e pelqejne aq shume si per karakterin ashtu edhe per pamjen.

Fundja fundit, humori është një cilësi që vajzat e duan tek një mashkull, e Luizi e ka me tepricë. Fytyrën e tij e pamë në një tortë, kështu që duhet të përgatitemi për ta parë edhe gjëra të tjera. Ku i dihet, mbase kur të dalë nga ‘Big Brother’, njerëzit do duan ta kenë të ftuar në dasmë.Shiko foton: