Gili do t’ia kalojë edhe resë së saj me rregullimin e realizuar, duket kaq e re

Lajme

Gili duket ndryshe me rregullimin e realizuar.

Kohëve të fundit, këngëtarja e njohur Gili po realizon ndryshime tek vetja duke qenë gjithmonë perfekte me stilin e saj.
Duke u përkujdesur në çdo kohë për vetën, ajo shkëlqen me pamjen perfekte, shkruan Kosovarja.

Edhe këtë herë, në një imazh të publikuar këngtëarja shkëlqen dhe duket për mrekulli.