‘Hë se kóllóvar tek shtëpia e Kiarës do përfundosh’! Olta su lmón Luizin

Lajme

Ditën e kaluar ka pasur një debat të tensionuar mes Kiarës dhe Oltës, teksa gjatë gjithë kohës nuk kanë munguar edhe kunjat.

Së fundmi për të hapur vend për të rinjtë, Luizi i ka zhvendosur rrobat tek dollapi i Kiarës, ndërkohë që Olta e ka cilësuar këtë të fundit si kollovar.

Menjëherë Kiara e ka mbrojtur edhe pse Olta nuk ka hequr dorë prej asaj çfarë tha.

Me pas debati eshte nxehur me shume derisa Olta eshte larguar prej tavoline për tu shuar ajo biseda.