Ja kënga të cilin Luizi ja dedikoi Kiarës për Shën Valentin…

Lajme

Siq e dimë tani të gjithe historia e dashuris mes Luizit dhe Kijares eshte ne te gjithe shtepit tona.

Kengetari yne Luiz Ejlli beri gjithcka per ta perfituar modelen dhe moderatoren e njohur shqiptare Kiara Tito,edhe pse kjo e fundit ne fillimet e saj e refuzoi Luizin por ky i fundit nuk u derzua asnjeher dhe e beri per vete ate.

Ata tani po e shijojn njeri tjeterin dhe siq duket Big Brother ne bashkpunim me Luizin kane arritur qe Kiares te i ja bejn nje supriz per diten e 14 Shkurtit siq njifet si “Dita e te dashuruarve” apo Shen Valentini.

Supriza e Kiares per Shen Valentin ishte ky Luiz i kishte perkushtuar nje keng teresisht asaj ky te cilen mund ta degjoni me posht: