Kapet keq Luizi dhe Maestro, nuk me besohet qe ke bere kete gjë pas kraheve te mi…

Lajme

Marrëdhënia midis Luizit dhe Armaldos brenda shtëpisë së Big Brother VIP duket se ka ndryshuar.

Ata u shfaqën si miq të mirë, por pak më pare kanë pasur disa pèrplasje të forta me njëri-tjetrin.Ditën e sotme kanë pasur një debat të fortë ndërsa Luizi i tha se tashmë nga ai do ketë vetëm mirëmëngjesi dhe mirëmbrëma.

Teksa i kërkoi falje për çdo epitet që i ka thënë më parë, këngatari i tha se tashmë nuk do ketë më miqësi mes tyre por as edhe komunikimi.

Kjo ndodh pasi Luizi e ka pare gjithe diten mbas oltes duke i servilosur asaj mos ta nxier neser ne nominim,prandah Luizi thote qe kjo shtepi ska burra.