Kaq e pati Olta! Vjen zarfi i zí në shtëpi, a do përjashtohèt Olta sot?

Lajme

Big Brother prèj javësh ka ashpèrsuar shumë rregùllat e lojës. Shkak për këtë është bëra gjuha e pèrdorur shpesh mes banorëve.

Vetëm pak javë më parë, Ermiona dhe Eva lanë shtëpinë brènda të njëjtës ditë, píkërisht për shkák të debáteve dhe òfèndimeve që lëshuan në drejtim të banorëve.

Por ditën e sotme, një tjetër zarf i zí ka mbèrritur në shtëpinë e Big Brother, dùke ‘trembur’ jo pak banorët. Kjo për áktin se mes tyre nuk ka pasur asnjë debát të ashpèr, të páktën që të ketë degjènerùar me òfèndime.

Shpejt në rrjèt kanë nisur aludimet se zarfi i zí është për njërin nga banorët e rinj dhe ínfòrmacione që ka dhënë nga jashtë. Mbetet për t’u parë në mbrëmjen e sotme, se cili do të jetë i pènalizuari këtë herë nga zarfi i zí.

Ndërkohë që në rrjèt njerëzít janë të bindur se dùhèt të jetë dènim ndáj Oltës për shkák të gjuhës së pèrdorur nga áktorja në shumë situata së fùndmi.

Herën e káluar Arbana e párálájmëroi që do të ishte hera e fùndít që fálej dhe mbètet për t’u parë sonte nëse do ketë dènim për Oltën apo jo.