Kiara paska bërë deklaratën e fortë: Të dua edhe po të më lësh ti unë nuk të ndahem më

Lajme

Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, Luizi kërkoi nga Vëllai i Madh që t’i bëjë një surprizë Kiarës. Gjatë këtyre ditëve ai shkroi një këngë për të, duke shpalosur dhe shprehur të gjitha ndjenjat që ka për Kiarën.

Luizi ia këndoi këngën Kiarës, ndërsa kjo e fundit u përlot nga emocionet. Kiara i tha Luizit “Të dua” dhe ky i fundit i dhuroi asaj një byzylyk. “Jo të lumtur që më ke bërë, por unë s’të ndahem më kurrë”, i thotë Kiara Luizit mes emocionesh.

Kete ia tha derisa po ktheheshin ne shtepi nga surpriza madheshtore qe i beri ndersa kjo surprize eshte pelqyer shume nga fansat e dyshesh dhe kenga eshte klikuar me milion here ne rrjete sociale.

Ndryshe, Kiara dhe Luiz jane afruar shume mes vete ndersa jane cifti i pare i krijuar per kete sezone, pasi ne sezonen e kaluar ishin krijuar dy cifte Dagz me Einxhel dhe Pm me Sarah ndersa edhe sot jane bashke.