Kjo është shtëpia luksoze e Gjyste Vulaj (PAMJE)

Lajme

Ajo ka një bagazh të madh në karrierë dhe ngado që shkel bën një atmosferë që mbahet mend, shkruan Kosovarja.

Është ndër këngëtaret e para që eksperimentoi shumë me trendet e reja të veshjes e që në fillim u paragjykua tej mase, por që sot me suksesin e saj ua mbyllë gojën të gjithëve.

Është nënë e dy fëmijëve, por me linjat e saj lë nën hije shumë femra.

Gjystja bën jetë luksi e këtë gjë nuk heziton që shpesh ta ndajë në rrjetet sociale, duke habitur të gjithë.

E kësaj here, shihet shtëpia e saj ku ka ndarë disa pamje me familjarët e që vërtetë luksi që do shihni do iu lë gojëhapur./Kosovarja/