Lajm i fundit! Luizit i bie te fîkèt gjat ecjes me Kiaren

Lajme

Big Brother Vip Albania është reality show më i ndjekur i të gjitha kohërave.

Luizi është fenomeni i tē gjithë Big Brother që beri per vete të gjithë Shqiptarin.

Disa here produksjoni u mundua t’ia uli imazhin kur perdori àrmèt me të ulta kûńdèr tij.

Në një video të postuar në TikTok shihet Luizi i cili bije dhe askush nuk i del në ndihm,dhe kamera del në anen tjeter të shtepis.

https://vm.tiktok.com/ZMYPJMjfJ/