Luiz Ejlli sfidon ‘Vëllain e Madh’: Korrupsioni në këtë shtëpi mbaron vetëm nëse…

Lajme

Teksa ka qenë duke biseduar me një grup banorësh Luiz Ejlli ka bërë sërish një nga kërkesat e tij shumë të dëshiruara.

Ai i ka kërkuar “Vëllait të Madh” që të shtunën, ta nxjerr atë dhe Oltën në nominim, duke e justifikuar kërkesën e tij si fundin e korrupsionit në shtëpi.

“Korrupsioni në këtë shtëpi mbaron në qoftë se “Vëllai i Madh” na lë mua dhe Oltën kokë më kokë në nominim të shtunën”, tha Luizi.

Te gjithe e dime se kjo eshte deshira e madhe e Luizit por kjo eshte dicka qe nuk ka per te ndodh ne këtë bigbrother sepse e kemi kuptuar që produksioni e do ne finale Olten.