Luizi e nis sërish ditën duke qarë

Lajme

Luizi e ka nisur ditën e sotme pas prime duke qarë. Ai është parë këtë mëngjes i vetëm në verandë me sytë e përlotur.

Kjo është e disata herë që Luizi shfaqet i përlotur mëngjeseve.

Disa komentues shkruajnë se atë e ka marrë malli për familjen dhe shprehen të indinjuar që Luizit nuk i është bërë ndonjë surprizë deri tani.