Luizi prek me deklaraten: Mallkue qoftë ai njeri që e nxjerr prindin jashtë, turp të kenë (Video)

Lajme

Luiz Ejlli ështe banori më i përfolur i shtëpisë së Big Brother Vip Albania këtë edicion dhe më i preferuari i publikut deri më tani, duke u pëlqyer për secilin veprim qe ben duke marre perkrahje te madhe.

Ai madje ka krijuar aq shumë afeksion tek publiku sa mbrohet nga ta edhe kur është gabim ndinjeherë, për të janë krijuar faqe te dnryshme në rrjete sociale duke u shpërndare videot e tij.

Ai cilësohet si njeri shumë i menqur dhe me shumë intuite që i mëson lojërat e të gjithëve shumë shpejt, ndërsa ka mendime thuajse për secilën temë që diskotohet brenda asaj shtëpie.

Sot në mengjes ai ka biseduar me banoren e re Even këtë herë për prindërit, ai ka thënë se duhet t;iu vij turt atyre personave që i nxjerrin nga shtëpia prindërit pasi vetëm shesin moral dhe nuk kanë dashuri për askend, ndryshe ai ka treguar gjithmonë raportin e ngushte që ka me familjen e tij sidomos me nënën./InfoKosova/Shiko videon: