Luizit dhe Kiarës nuk i mbarojnë dhuratat dhe suprizat në “BBVA”, ja çfarë morën këtë herë çifti më i ri i showbizit

Lajme

Banorët janë zgjuar herët. E grupi Kiara, Olta, Dea dhe Beati, kanë dalë në verandë për të pirë kafen.

Ndërkohë teksa po bën muhabet në grup, Ermiona i tha Kiarës që kur të udhëtosh për në Itali, do vish të rrish te shtëpia ime. Madje mund të shkojë së bashku me Luizin.

“Do vish te shtëpia ime të rrish, do kesh dhomën tënde, banjën tënde. Do habitesh nga shtëpia. Kur erdhi një shoqe e imja njëherë më bëri llogarinë se sa kam shpenzuar me shopping”, tha Ermiona.