Më në fund Leonora veѕh fuѕtanin e bardhë, zbulon fуtyrën e burrit në krah të ѕaj

Lajme

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Leonora së fundmi është shfaqur krah kolegut të saj me të cilin ka realizuar një projekt muzikor. Në këtë pamje ajo shihet e veshur me fustan të bardh dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/