Melisa e Big Brother: Unë jam e pa fe

Lajme

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Melisa, eshte nje nga banoret me te reja te shtepise e cila u be pjese e saj ne gjysmen e lojes, ku me te hyre ka shkaktuar shume debate me shume banore.

Ajo eshte bere e njohur me emisionin e dashurise Perputhen, ku pasi mbaroi emisioni eshte lidhur me Andin i cili poashtu ishte pjese e ketij emisioni por lidhjen e vazhduan jashte emisionit dhe kamerave.

Se fundmi Melisa ka folur për besimin e saj, ajo thotë se nuk dinë shumë për fe, por thotë se nuk është pagëzuar “Familja ime është katolike, por unë akoma jam e pa fe, nuk më kanë pagëzuar”, ka thënë Melisa.

Ndryshe, Melisa po tregohet mjaft e zeshme ne shume tema brenda shtepise ku tregohet mjaft e drejtperdrejte me te gjithe duke e thene mendimin e saj ne secilen ceshtje qe diskutohet

www.facebook.com/watch/?v=589374733046568