Ńdîzet situata, Luizi i tregon vendin Kiarës: “Po rri më ler rehat moj burrneshë” (VIDEO)

Lajme

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë për banorët e shtëpisë së Big Brother VIP. Situata është mjaft e tensionuar.

Ata janë përfshirë në debαte të fοrtα, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën. Kjo e fundit duke marrë në mbrojtje Maestron.

Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta. Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin.

Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luizi në nerva e sipër, i është larguar duke i bërtitur që ta linte rehat. Shiko VIDEON

Më herët Kiara i ka përsëritur që ta lerë rehat Maestron sepse ajo e ka xhan. Edhë çfarë e ka pyetur Luizi, do zgjedhësh mes meje dhe atij?

Kiara është ngritur dhe ka ikur duke thënë se është e mërzitur. Shumë ndjekës nuk pajtohen me qëndrimin e Kiarës ndaj Luizit.