Ndodh puthja mes Luizit dhe Oltes cfare po ndodhe?

Lajme

Mbreme gjate prime te Big Brother VIP Albania 2,vellau i madh kishte vendosur qe te beje nje loje me te cilen banoret nepermjet ca makaronave duhej te afrohenin njeri tjetrit.

Ishte Luiz Elli qe filloi i pari me kundershtaren e saj me te madhe Olta Gixhari,edhe pse keta te fundit nuk kane aspakt raporte te mira me njeri tjetrin duhej ta kryenin lojen ne te mire te sfides.

Prap se prap Luizi kerkoi fajle ne fund bashkeshortit te Oltes duke i thene se ishte vetem nje loje videon mund ta gjeni me poshte: