Nora e ngreh fustanin e shkurt, i shfaqen të pasmet(byça)!

Lajme

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.
Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.
Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.
Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super jo sh ëse.