Olta s’kishte veshur brèkè mbrëmë në Prime? Foto po bën xhiron e rrjetit, lumë reagimesh

Lajme

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli janë ndër banorët më të perfolur të publikut madje po konsiderohen si ndër të të fortë brenda shtëpisë së Big Brother.

Aktorja merr vëmendje me dukjen e saj në secilin prime ndërsa edhe sontë vëmendjen e ka tërhequr me fustanin e saj transparent.

Aktorja Olta Gixhari e ka akuzuar shpesheherë produksionin, edhe në mënyrë indirekte se bashkëpunon me Luizin.

Rasti i fundit është ai i ditës së sotme, ku ndërkohë që po pastronte dhomën e ndenjës, Olta është shprehur se Luizi “fluturon” në atë shtëpi, pasi “ia kanë shtruar rrugën”.