“Vetëm një herë kam dashuruar dhe ka zgjatur me vite”, Luizi i tregon pse u nda nga vajza e Jozefina Topallit

Marrëdhënia disavjeçare e Megi Topallit, vajzës së ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Luiz Ejllit ka marrë fund prej disa vitesh, por është rikthyer pas hyrjes së këngëtarit në të ashtuquajturën shtëpia më e famshme ‘Big Brother Vip”. Këngëtari Luiz Ejlli ka folur së fundmi rreth dashurisë së parë, që është vajza e Jozefina Topallit. […]

Continue Reading

Ish i dashuri i Kiarës do futet në ‘Big Brother’? Gazetari: Ai është zero me xhufkë, Luizi e nxjerr jashtë loje

Padashje, Luizi e ktheu Butrint Imerin sërish në qendër të vëmendjes. Ky i fundit përdori historinë e tij dhe të Kiarës në “Big Brother VIP”, për të promovuar këngën e re duke bërë postime të koduara në mediat sociale që linin vend për interpretime. Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në […]

Continue Reading