Produksioni ‘ndërron’ përmbajtjen e zarfit, reagon Efi! (VIDEO)

Lajme

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Në një lojë të caktuar nga vëllau i madh banorëve i’u dha një lojë për të shkuar në nominim ata që heqin rripin të parët ndërsa ishin Luizi dhe Olta ata që hiqën rripat,

Ndërsa sonte produksioni ndërroi përbërjen e zarfit duke thënë se banorët e grupit fitues fitojnë imunitet ndërsa grupi humbës shkon automatikisht në nominim sonte. Kurse ishte Luizi ai i cili ngriti zërin duke thënë se në asnjë rresht të zarfit nuk thuhej ajo që thoshte Arbana.

E nuk kishte si te mungonte nje reagim nga mikja e tij me e mire Efi Dhedhes e cila njejt si Luizi nuk u pajtua me nderrimin e permbajtjes se zarfit ne momentet e fundit sonte gjate prime-it./InfoKosova/ Shiko videon: