Publikohet biseda mes produksionit dhe Luizit, i kërkojnë llogari pse e hoqi litarin (foto)

Lajme

Banorët e Big Brother kanë pasur një sfidë të re të vendosur nga “Vëllai i Madhe”.Sipas rregullave, personi që e lëshon litarin shkon direkt në nominim – e këtë gjë e ka bërë Luizi.

Duke qenë se i pari që heq litarin i jep avantazh një tjetri të grupit të tij, këngëtari vendosi që të rrezikonte, edhe pse del automatikisht në nominim.

Por si duket kjo shkelje e Luizit nuk është pritur mirë nga produksioni i Big Brother.

Sipas një faqe të Instagrmit e cila menaxhohet nga fansa të Luizit thuhet se e kanë qortuar në orët e hershme të mëngjesit dhe u degjua nga jashte.Por, një gjë e tillë mbetet e pa konfirmuar pasi është vetëm një fanpage i Luizit.

Luiz Ejlli po pret momentin kur t’i vijë në dorë zarfi i kuq. Banori më i komentuar në ‘Big Brother VIP Albania’ po e kërkon me ngulm mundësinë që të dërgojë në nominim 3 persona.