Publikohet kënga e Luiz Ejllit që i’a kushtoi Kiares për Shën Valentin (Video)

Lajme

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito do të festojnë sot Shën Valentinin e tyre të parë brenda shtëpisë së “BigBrother VIP” “Do jetë një Shën Valentin historik, do të mbetet gjatë. Është një surprizë që nuk e ka bërë askush në një “Big Brother”, tha Luizi ditë më parë pa zbuluar detaje të mëtejshme.

Por ishte Elgit Doda që zbuloi se kjo surprizë ishte nje këngë dedikuar moderatores. Pas kësaj ka dalë edhe regjistrimi i këngës me zërine Luiz Ejllit. Kjo këngë e Luizit pritet t’i bëhet surprizë Kiarës sonte gjatë spektaklit në Big Brother VIP Albania.

Menjehere kane filluar klikimet e shumta ne kete kenge te shume pritur nga fansat e Luizit dhe Kiares dhe eshte nje kenge mjaft e bukur qe eshte perkujdesur per te Elgit Doda qe publikoi disa vargje me heret.

Ndryshe, kjo surprize do ti behet sonte Kiares ne Prime dhe me siguri do emicionohet pasi eshte nje dicka qe nuk ka ndodhur asnjehere ne Big Brother Vip dhe do jete mahnitese kjo nate.Shiko video: