Ronaldo në zi/ Babai i tij hu.mb je.tèn nga sému.ndja e rëndë

Lajme

Gazetari Ronaldo Sharka dhe isha banori i Big brother Vip ka prëkur gjithë Shqiptarët kur ka folur për sémun.djen e babait të tij.

Ronaldo Sharka është suprizuar në shtëpinë e Big Brother nga babai i sém.urë. Top Chanel ka sponsorizuar dhe kurimin e tij jashtë vendit por ka qenë e kot.

Sot në rrjetin social instagram Ronaldo Sharka ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babit të tij. Ronaldo Sharka shkruan “Pusho i qetë Bab”.

I urojmë ngushëllime të sinqerta Ronaldos dhe familjes së tij. Zoti ua lehtësoftë dhimbjen dhe iu dhëntë forcë!