Sa me ka marre malli per nenen! Luizi mbushet me lot, Kiara i flet ashper per… (Video)

Lajme

Kiara Tito është mërzitur me Luiz Ejllin, pasi ky i fundit nuk i foli kur ajo ndodhej në tualet dhe ai kaloi aty. Për këtë arsye, kur moderatorja doli në oborr aty ku ishte edhe këngëtari së bashku me Tan Brahimin, ajo shkoi u ul larg tij.

Edhe pse Luizi i tha se u ka folur të gjithave që ishin aty, Kiara i thotë që ta linte rehat. Madje edhe pse shkoi për ta puthur, moderatorja sërish i mbajti qëndrim.

Kiara: O Luiz ka mundësi të më lesh rehat të lutem. Ti vjen flet kur do ti, qesh kur do ti, mërzitesh kur do ti, e unë duhet të vij mbas terezisë ty. Jo mo fare. Se kam faj unë që të qesh ty gjatë gjithë kohës

Luizi: Po mirë moj Kiarë, a të shkon në mendje ndonjëherë me pyetur ‘si ndihesh”?
Kiara: Nuk pata kohë se ike. Nuk të thashë dot as mirëmëngjesi se kalove aty dhe thashë ‘a është në terezi ky’

Pasi shkon që ta puthë, Kiara i thotë ta lërë rehat se ‘nuk është kalam’. Moderatorja i thotë se nuk i intereson fare se ka folur, pasi nuk është njësoj si t’i flasë të gjithave dhe vetëm asaj.

Me vone Luizi i tregoi qe kishte qare te gjithe paraditen, pasi kishte kujtuar nenen e tij, por prap Kiara reagoi ftohte. Kujtojme se nena e Luizit eshte e semure rende me terapi, dhe kengetari u shpreh qe mezi pret ti degjoje zerin