Si po luan produksioni me Luizin dhe televotuesit e ketij emisioni. Turpp!!

Lajme

Sonte ne prime ka patur shume polemika te medha duke filluar nga produksioni deri te opinionistet.

Ajo qe ndodhi pak minuta me pare ishte momenti kur Arbana hapi zarfin per te shpetuaret e kesaj nate.

Ne nominim ishin Olta Kiara Beati Dea dhe Luizi, e cuditeshme ishte se si Arbana i nxori emrat e te shpetuareve duke filluar me Kiaren Olten dhe pastaj Luizin? perse kjo gje.

Mos vall po vuajne vetem per ti prish Luizit aspektin e lojes, ku me pas Arbana tha qe renditja nuk eshte si thuhet? kjo kuptohet qe duan Luizi te mari nje ‘shuplak’ sikur nuk ka preference nga jasht.

Ne nominimim e sotem doli Beati. official.tekste