Tuna flet për ish-partnerin dhe nëse dëshiron të bëhet nënë sërish

Lajme

Tuna është e ftuara e parë në spektaklin “Në Kurthin e Piter Pan” 2023 në Tv Klan.

Mes të tjera, ajo ka folur për partnerin e saj Patrisin pasi është pyetur nga vogëlushët se dy djemtë e këngëtares i ngjajnë më shumë asaj apo babait të tyre.

“Tiani dhe Zeni janë në fakt një miks i imi edhe i Patrisit, do të thoja që ndoshta Tiani i ngjan më shumë babit të tij nga ana e shumë tipareve, edhe ndoshta fizikisht, nga shija, preferencat e tij edhe gjithçka dhe Zeni ndoshta është pak më rebel, më çapkën, më këmbëngulës si unë. Po fëmijët janë gjithmonë një miks i vërtetë.”

Sakaq, e pyetur nëse po mendon t’i bëjë të vegjlit e saj me një motër a vëlla, Tuna tha se nuk e ka menduar por do donte një vajzë.

“Nuk e kisha menduar (nëse do bëj një bebe tjetër). Ndoshta e lë me kaq. Jam e lumtur me Tianin dhe Zenin. Por, ndoshta është mirë të ndërroj farën. Do e doja të kisha një vajzë.”