Tùrp! Kjo qe Olta sápo beri po cmènd rrjètin… dhe asnje ndèshkim nuk ka márre

Lajme

Loja në ”Big Brother Albania Vip 2” është bërë shumë e fòrtë. Zarfa të zí dhe gjyq publík, ka vetëm për Luiz Ejllin, i cili është kthýer në një fenomen, por e kùndèrta po ndòdh me Oltën.

Aktorja e cila nuk e ka mbështètjen e publíkut edhe pse prodùksioni e nxjerr tek të preferùarit, shumë herë ka òfènduar rèndë banorët, madje edhe prodùksionin, por që nuk është márrë kurrë masë apo vërejtje nga prodùksioni.

Por kjo video që përmbledh të gjítha gábímet e Oltës që nuk janë diskutuar në asnjë Prime, po bèn namin në rrjète sòcíale. Pyetja krýesore është se pse ende për Oltën nuk ka një zarf të zí për thýerje të rregùllave. SHIH VIDEON

Aktorja Eva Alíkaj është përjashtuar nga Big Brother Vip Albania. Një debát i ashpèr ka ndòdhùr mes Evës dhe Luizít në “Big Brother VIP” pasditen e sotme.