(Video) ”Burri yt sa e ka atë”/ Olta i kthehet keq Bledi Manes: Burrin tim kam të drejtë ta përmed vetëm unë

Lajme

Gazetari Bledi Mane është futur prej pak ditësh në shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Ai nuk e ka fshehur admirimin fizik që ka ndaj Oltës dhe ka thënë gjithashtu se ka puthur Diolën dhe se asaj i pëlqeu. Në videon më poshtë Bledi ngα cmοη Oltën duke i hedhur kunja për burrin e saj. Olta nxehet dhe i thotë stop.

Nderkohe një debat i ashpër ka ndodhur mes Bledit dhe Luizit.Luizi i tha Bledit se tashmë e ka kuptuar që ai ka ardhur me qëllimin për ta sulmuar atë, por nuk e ndjen si konkurent për sa kohë ai ka imunitet.

Luizi: Per sa kohë ke imunitet, nga unë ke vetëm një “mirëmëngjes” dhe “natën e mirë.”Bledi: Ti mua akoma nuk më ke testuar, unë jam i ri në këtë shtëpi.

Unë nuk do bëhem shok i ngushtë me asnjë. Do t’iu studioj në distancë. Luizi: Unë nuk i’a jap dorën askujt. Jemi të gjithë për një qëllim.Bledi: As nuk pretendoj.