Votoni ke deshironi te largoni te Shtunen (FOTO)

Lajme

Kush doni të largohet të shtunën nga Big Brother VIP?

Maestro, Dea Mishel, Kristi, Diola dhe Nita janë në nominim dhe njëri prej tyre do të eliminohet nga “Big Brother VIP” të shtunën.

Maestro, Dea Mishel, Kristi, Diola dhe Nita janë në nominim dhe njëri prej tyre do të eliminohet nga “Big Brother VIP” të shtunën.

Kush doni të largohet të shtunën nga Big Brother VIP?