Zbulohet surpriza e Luizit për Shën Valentin

Lajme

Ka disa ditë që Luizi po thotë se ka përgatitur diçka të madhe për Kiarën ditën e Shën Valentinit. Të shumta kanë qenë idetë që janë dhënë se çfarë ka menduar ai për ta bërë të lumtur të dashurën e zemrës, por tashmë ka shumë mundësi të jetë zbuluar e vërteta.

Mendohet se ai ka shkruar një këngë për Kiarën dhe do ta zbulojë nesër. Sot ka qenë Luizi që ka vizatuar në raftin ngjitur me krevatin e tij një zemër dhe brenda saj ka shkruar “Me ty…” dhe datën 14.3.2023.

Fansat mendojnë se ky ka shumë mundësi të jetë titulli i këngës. Gjithsesi le të presim ditën e nesërme për ta konfirmuar nëse është e vërteta apo jo./dritare.

Kujtojme se te marten eshte 14 shkurti, dite e personave te dashuruar, ku banoret e Big Brother Vip Albania, kan pasur mundesin te shkruajn nga nje dedikim, burrit, partnerit ose partneres dhe gruas.